• Digiturk

  Extranet ile 12 Ay Bedava Digiturk

  5 TL
 • 14 ay içerikli yayın hizmeti; tercihinize göre Cam Modül için 5 TL veya HD Uydu alıcısı için 10 TL tutarındaki tüm vergiler dahil bedel 24 ay boyunca Extranet faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.

  14 ay
   boyunca, Filbox'a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebileceksiniz. Filbox kampanyası ürün üçreti, Extranet faturanıza 24 ay boyunca yansıtılarak tahsil edilecektir.

 • 24 ay içerikli yayın hizmeti; tercihinize göre Cam Modül için 10 TL veya HD Uydu alıcısı için 15 TL tutarındaki tüm vergiler dahil bedel 24 ay boyunca Extranet faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.

  24 ay boyunca, Filbox'a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebileceksiniz. Filbox kampanyası ürün ücreti, Extranet faturanıza 24 ay boyunca yansıtılarak tahsil edilecektir.

 

FİLM KANALLARI

DİZİ KANALLARI

BELGESEL KANALLARI

Sinema TV

Dizi TV

Discovery Channel

Sinema TV 2

 

Discovery Science

Sinema TV Aile

 

Discovery Showcase

Sinema TV 1001

 

Animal Planet

Sinema TV Aksiyon

 

Da Vinci Learning

 

 

Viasat Explore

 

 

Viasat History

 

 

 

SPOR KANALLARI

EĞLENCE & EĞİTİM KANALLARI

 

Eurosport HD

RTL

 

FightBox

Trace Urban

 

 

English Club TV

 

 

Türksat uydusu üzerinde yayınlanan şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanal…

 

•    Filbox, yılda en az 1000 film, 25 dizi, spor, belgesel, müzik, eğitim ve eğlence kanallarının yanı sıra Türksat uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanalı kolayca sunan HD Uydu Platformudur.

•    Bu kampanyadan yararlanabilmen için Extranet müşterisi olman gerekmektedir.

•    14 ay içerikli yayın hizmeti;  tercihinize göre Cam Modül için 5 TL veya HD Uydu alıcısı için 10 TL tutarındaki tüm vergiler dahil bedel 24 ay boyunca Extranet faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.

14 ay boyunca, Filbox'a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebileceksiniz. Filbox kampanyası ürün üçreti, Extranet faturanıza 24 ay boyunca yansıtılarak tahsil edilecektir.

•    24 ay içerikli yayın hizmeti; tercihinize göre Cam Modül için 10 TL veya HD Uydu alıcısı için 15 TL tutarındaki tüm vergiler dahil bedel 24 ay boyunca Extranet faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.

24 ay boyunca, Filbox'a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebileceksiniz. Filbox kampanyası ürün ücreti, Extranet faturanıza 24 ay boyunca yansıtılarak tahsil edilecektir.

•    Cam Modül veya HD Uydu Alıcısını televizyonunuzun özelliğine göre tercih etmeniz gerekmektedir.

•    Filbox yayınlarını izleyebilmeniz için Türksat uydusuna bakan bir çanak antenine sahip olman yeterli olacaktır.

•    Filbox Uydu Alıcını veya Cam Modülünü Türksat izdüşümünde bulunan her hanede bireysel amaçlı kullanabilirsiniz.

•    Extranet hizmet faturanız ile kampanyadan bir defa yararlanabilirsiniz. Aynı fatura ile talep edeceğin ikinci Filbox ürünü için Extranet’e özel uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

•    Kampanya sonunda Filbox üyeliğinizi devam ettirmemeniz durumunda Filbox HD Uydu Alıcısı mülkiyetine sahip olacağın için, uydudaki şifresiz ulusal ve yerel yüzlerce kanalı ücretsiz izlemeye devam edebileceksiniz.

•    Ürün kargo ile adresinize gönderilecektir. (Ürün, yeni Extranet müşterilerine ürün, internet ve ses hattı aktif olduktan sonra gönderilecektir.)

•    Yayın hizmetleri ile ilgili tüm sorumluluk Filbox’a aittir. Kurulum, arıza, teknik sorun, aktivasyon işlemleri vb. konularda Filbox Çağrı Merkezi (0850 225 09 90) ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Talep etmeniz durumunda iç ve dış kurulumda kullanılacak donanım ücretleri müşteriye ait olacaktır.

•    Extranet, Filbox kampanyasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•    Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

1. Filbox Nedir ?
HD dijital uydu platformdur. Filbox ile Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.
Hemen sizde Extranet ayrıcalığıyla Filbox’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi, eğitim, belgesel ve eğlence programlarını Filbox Uydu Alıcın veya Filbox Cam Modül’ün ile izleyebilirsiniz.
 
2. Bu kampanyadan kimler faydalanabilmektedir ?
Bu kampanyadan yararlanabilmek için Extranet müşterisi olmanız gerekmektedir.
 
3.  Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ?
14 ay içerikli Filbox yayın hizmeti;  tercihinize göre Cam Modül için 5 TL veya HD Uydu alıcısı için 10 TL tutarındaki tüm vergiler dahil bedel 24 ay boyunca Extranet faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.

24 ay içerikli Filbox yayın hizmeti; tercihinize göre Cam Modül için 10 TL veya HD Uydu alıcısı için 15 TL tutarındaki tüm vergiler dahil bedel 24 ay boyunca Extranet faturanıza ek olarak yansıtılacaktır.

(Cam Modül veya HD Uydu Alıcısını televizyonunun özelliğine göre tercih etmeniz gerekmektedir.)
 
  4. Filbox kampanyasından nasıl faydalanabilirim?  
 Extranet Noktalarından ve Extranet Müşteri Hizmetleri'nden (0850 470 0 444) detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
5. Extranet Filbox kampanyasında ürün ücretini nasıl ödeyeceğim ?
14 ay içerikli yayın hizmeti için; 14 ay boyunca, Filbox'a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebileceksiniz. Filbox kampanyası ürün ücreti, Extranet faturanıza 24 ay boyunca yansıtılarak tahsil edilecek.

24 ay içerikli yayın hizmeti için; 24 ay boyunca, Filbox'a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebileceksiniz. Filbox kampanyası ürün ücreti, Extranet faturanıza 24 ay boyunca yansıtılarak tahsil edilecek.
 
6. Filbox platformunda hangi kanallar mevcuttur?
 
Filbox ile; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV,  belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox ve Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.
 
7. Filbox ürünlerinin garanti süresi nedir?
Filbox Uydu Alıcısının geçerli hallerde garanti süresi 2 yıldır.
 
8. Üyeliğim sona erdiğinde Cam Modül veya HD Uydu Alıcısı ürünü ne olacak ?
Extranet Filbox kampanyası ile Cam Modül ya da HD Uydu Alıcısı mülkiyetine sahip olacağın için ürün sizin olacaktır. 
 
9. Filbox satın aldım, paketin içinden sözleşme çıktı, sözleşmeyi ne yapmam gerekiyor ?
Paketin içinden çıkan sözleşme “Uydu Platform Hizmeti Abonelik” sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde;
•    PTT ile PK 34 İstinye İSTANBUL adresine gönderebilirsin.
•    Aras Kargo ile ücretsiz olarak 1416238011520 gönderi kodu ile Atatürk Oto Sanayi Sitesi 53. Sk. No: 11-C Çiftkurtlar Honda Plaza Kat: 2 Maslak 34398 İstanbul / Türkiye adresine gönderebilirsin.
 
10. Cayma prosedürü nedir ?
Hiçbir gerekçe göstermeksizin kampanyadan yararlanma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, aldığınız üründe herhangi bir deformasyon olmadığı takdirde, ürünü veya hizmeti reddederek cayma talebinden yazılı olarak veya bizi arayarak iletebilirsiniz. Bunun için sizden ayrıca hizmet bedeli alınmaz. Sözleşmeden cayma bildiriminin Extranet’e ulaştığı tarihinden itibaren yirmi gün içerisinde ürün geri alınır.
 
11. Satın aldığım ürün ile televizyonum uyumlu değil. HD Uydu Alıcısı ile değiştirebilir miyim ?
Birebir ürün değişimi bulunmamaktadır. Cam Modül veya HD Uydu Alıcısını televizyonunuzun özelliğine göre tercih etmeniz gerekmektedir.
 
12. Extranet Filbox kampanyasından faydalandım, Cam Modül veya HD Uydu Alıcısı elime ne zaman ulaşır ?
Filbox kampanyasında tercih edeceğiniz cihazın teslimatı, ses ve internet hattı aktif hale geldikten sonra adresine kargo ile gönderilecektir.
 
13. Kurulumu nasıl yaparım ?
Türksat uydusuna dönük çanak anteniniz var ise Filbox hızlı kurulum seçeneği ile ayarlarınızı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Kurulum talebinin bulunması halinde ise Filbox Çağrı Merkezi’nden (0850 225 09 90) yardım alabilirsiniz.
 
14. İç ve dış kurulum talep ettiğimde herhangi bir ücret ödeyecek miyim ?
Talep etmeniz durumunda yapılacak olan iç ve dış kurulum ve kullanılacak ekipman ücretleri müşteriye ait olacaktır.
 
15. Filbox Müşteri Hizmetlerine nasıl ulaşabilirim ?
•    0850 2250990 Filbox Müşteri Hizmetleri numarasından arayabilirsin. 
•    destek@filbox.tv adresine e-posta gönderebilirsin.
•    www.filbox.com.tr adresinden Filbox Canlı Destek ’e yazabilirsin.
 
16. Kampanyadan tekrar faydalanabilecek miyim ?
Kampanyalı Filbox yayın içeriği sona erdikten sonra avantajlı fiyatlarla Filbox kampanyasından tekrar yararlanabileceksiniz.