Hizmet

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Fiyat

Fiber

4 Mbps'ye Kadar

60 GB

29,90 

Hizm

 

 

  • Kampanya’dan; Bireysel yeni Extranet müşterileri faydalanabilir.
  • Müşteri Kampanya’dan, tesis adresinde daha önce hiç abonelik yaptırmamış ya da tesis adresinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş olması hâlinde yararlanabilecektir. Türk Telekomünikasyon AŞ altyapısı veya başka bir altyapı sağlayıcı şirket üzerinden Extranet dışında başka bir işletmeci tarafından Müşteri’ye sağlanan internet hizmetinin mevcut olması hâlinde işletmeci değişikliği yaparak ve mevcutta aboneliği bulunan adreste ikinci bir abonelik tesis ettirerek yapacağı abonelik ile kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Yalın internet tarifelerinden sadece Extranet’in yerleşik operatör ile veri akış erişimi (VAE) anlaşması yaptığı illerde faydalanılabilecektir. (İzmir, Aydın, Denizli, Muğla, Manisa, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Konya, Sakarya ve Uşak)
  • Kampanya fiyatlarına damga vergisi dâhil olmayıp, taahhütnameden kaynaklı damga vergisi çıkacak ilk faturada yansıtılacaktır.
  • Kampanya fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Extranet İletişim Hizmetleri AŞ kampanya süresi ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 1-    Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya’dan, tesis adresinde daha önce hiç abonelik yaptırmamış ya da tesis adresinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş olan müşteriler yararlanabilecektir. Türk Telekomünikasyon AŞ altyapısı veya başka bir altyapı sağlayıcı şirket üzerinden Extranet dışında başka bir işletmeci tarafından Müşteri’ye sağlanan internet hizmetinin mevcut olması hâlinde işletmeci değişikliği yaparak ve mevcutta aboneliği bulunan adreste ikinci bir abonelik tesis ettirerek yapacağı abonelik ile kampanyadan yararlanamayacaktır.

2-    Kampanyaya nasıl katılacağım?

 Kampanyadan Extranet Çağrı Merkezi’nden ya da satış noktalarımız aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

3- Adresimin kampanya şartlarına uygunluğunu sorgulayabilir miyim ?

 Kampanya uygunluğunuzu Çağrı Merkezi veya Satış Noktalarımız aracılığı ile sorgulayabilirsiniz.

4- Kampanya başvurusunda hangi evrakları bulundurmam gerekir?

 Kampanya başvurusu sırasında kimlik belgenizin yanınızda olması zorunludur.

5- Kampanya Taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır?

 Kampanya taahhüt süresi 24 aydır. Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

6- Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim?

 96 olan aktivasyon ücreti 24 aylık taahhüt süresi boyunca alınmayacaktır.

7- Seçtiğim tarifenin upload (yükleme) hızı ne olacak?

Download (İndirme) Hızı

Upload (Yükleme) Hızı*

Aylık Upload Kotası

4 Mbps'ye Kadar

800 Kbps

Limitsiz

*Belirtilen hıza kadar hattın desteklediği en yüksek upload hızı kullanılacaktır
*Fiber altyapılarda upload (yükleme hızı) 1 mbps dir. 

 

8-Kampanya süresi içinde tarife değişikliği yapabilir miyim?

xDSL paketlerde kampanya kapsamındaki ücretlendirme olarak üst tarifelere sınırsız sayıda geçiş yapabilirsiniz. Düşük tarifelere geçiş yapılmak istenmesi durumunda cayma şartları geçerli olacaktır. Fiber tarifelerde paket değişikliği yapılamamaktadır.

9- Kampanya süresi içinde kampanya değişikliği yapabilir miyim?

 Hayır. Kampanya değişikliği yapılmak istenmesi durumunda cayma şartları geçerli olacaktır.

10-Kota dolduktan sonra internet hızımda düşüş olacak mı ?

 İlgili kota limitine ulaşılınca internet hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Ay sonuna kadar 1 Mbps’ye kadar hızla internet kullanımına limitsiz olarak devam edilebilir.

11-Damga vergisi yansıtılacak mı?

 Evet. Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

12- Kampanya kapsamında yalın internet ücreti yansıtılacak mı?

 Kampanya kapsamında yalın internet tarifelerinden kullanmak istemeniz durumunda tüm vergiler dâhil aylık 18 olan yalın hat ücreti taahhüt  süresince her ay tüm vergiler dâhil 10 olarak faturalandırılacaktır. Tabloda belirtilen yalın internet aylık kampanya fiyatlarına yalın hat ücreti dahildir.

13-Hat dondurma yapabilir miyim?

 Kampanya kapsamında hat dondurma işlemi yapılmayacaktır.

14-Kurulum hizmeti alacak mıyım?

 xDSL altyapılarda talep edilmesi halinde kurulum hizmeti verilecektir. Kurulum hizmeti hafta içi mesai saatlerini kapsar ve 120 kurulum ücreti taahhüt süresince alınmaz. Fiber altyapılarda kampanyadan yararlanmak istenmesi durumunda 240 tutarındaki kurulum hizmeti ücretsiz verilecektir.

15-Modem hediyesi var mı?

 Modem almak isteyen müşteriler, Modem Kampanyası’ndan faydalanarak peşin 120, 12 taksitli 10 ya da 24 taksitli ücretlendirme ile ADSL modem ya da peşin ₺ 219, 12 taksitle ₺ 20 ya da 24 taksitle ₺ 10 ücretlendirme ile VDSL modem satın alabilirler. Fiber altyapılarda ücretsiz modem ve altyapıya bağlı olarak ont cihazı verilecektir. Fiber modem ve ont cihazı abonelik sonunda Extranet’e iade edilecektir. Cihazların iade edilmemesi durumunda 250 modem ve 150 ont cihaz ücreti fatura edilecektir.

16-Modemim var, kendi modemimi kullanabilir miyim?

xDSL altyapılarda kendi modeminizi kullanabilirsiniz ancak VDSL hizmetlerde kullanılacak modemler VDSL destekli olmalıdır. Fiber altyapılarda Extranet tarafından verilen modemin kullanılması gerekmektedir.

17-Kampanya taahhüt süresinden önce iptal durumunda ödeyeceğim cayma bedeli tutarları nedir?

-   Kampanyalı internet tarifesinden yararlanılması durumunda, ilgili tarifenin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar her bir fatura döneminde sağlanan aylık indirim tutarının toplamı ile kalan taahhüt süresi boyunca ödenmesi gereken aylık kampanya fiyatı toplamının karşılaştırılması ile hesaplanan düşük bedel ve tüm vergiler dâhil 96 tutarındaki internet aktivasyon ücreti ve kurulum hizmeti alınmış ise kurulum ücreti (xDSL altyapılarda 120, Fiber altyapılarda 240) faturaya yansıtılır,

- Kampanyalı yalın internet tarifesinden yararlanılması durumunda, ilgili tarifenin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar her bir fatura döneminde sağlanan aylık indirim tutarının toplamı ile kalan taahhüt süresi boyunca ödenmesi gereken aylık kampanya fiyatı toplamının karşılaştırılması ile hesaplanan düşük bedel ve tüm vergiler dâhil 96 tutarındaki internet aktivasyon ücreti, 96 tutarındaki yalın internet devre hazırlama ücreti ve kurulum hizmeti alınmış ise kurulum ücreti (xDSL altyapılarda 120, Fiber altyapılarda 240) faturaya yansıtılır,

18- Kampanyadan kaç kez yararlana bilirim?

 Kampanyadan aynı anda sadece 1 kez yararlanabilirsiniz.

19-Kampanya kapsamında sunulan paketler ve ücret detayları nedir?

Hizmet

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Aylık Kampanyasız Tarife Fiyatı

Kampanya Fiyatı

Aylık İndirim Tutarı

Taahhüt Süresi

ADSL

4 Mbps'ye Kadar

60 GB

72,90

29,90

43,00

24 Ay

VDSL

82,90

82,90

Fiber

82,90

82,90

Yalın ADSL

90,90

39,90

51,00

Yalın VDSL

100,90

100,90

Yalın Fiber

100,90

100,90