Hizmet

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Fiyat

ADSL

16 Mbps'ye Kadar

100 GB

84,90 

 

§  Kampanya’dan yeni bireysel müşteriler faydalanabilir.

§  96   internet aktivasyon ve 96 yalın internet devre hazırlama ücreti kampanya kapsamında alınmayacaktır.

§  12 aylık Digiturk Ailenin Yıldızı + Dizi paketi ücretsiz verilecektir.

§  Kampanyadan sadece İzmir, Aydın, Manisa, Muğla, Denizli, Uşak, Ankara, İstanbul, Konya, Antalya, Balıkesir, Kocaeli, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Sakarya ve Afyon illerinde faydalanılabilir.

§  Tarifelerde kota limitine ulaşılınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulacaktır. Online İşlem Merkezi üzerinden ya da Extranet Çağrı Merkezi üzerinden ek kota satın alarak, internet kullanımına devam edilebilir.

§  Kampanya fiyatlarına damga vergisi dâhil olmayıp, taahhütnameden kaynaklı damga vergisi çıkacak ilk faturada müşterimize yansıtılacaktır.

§  Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık taahhüt şartı aranmaktadır.

§  Kampanya fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir.

§  Extranet İletişim Hizmetleri AŞ kampanya süresi ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 

1.    Kampanyadan kimden faydalanabilir?

Yeni abonelik yaptıracak tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.

 

2.    Kampanyaya nasıl katılacağım?

Kampanyadan Extranet noktalarından, Extranet Çağrı Merkezi’nden ya da yetkili bayilerden katılınabilir.

 

3.    Adresimin kampanya şartlarına uygunluğunu sorgulayabilir miyim?

Kampanyadan yararlanabilmek için hizmet alınmak istenen adresin altyapısının kampanyada sunulan hızları desteklemesi gerekmektedir.  https://www.extranet.com.tr/altyapi/ adresinden altyapı sorgulaması yapılabilir.

 

4.    Kampanya Taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır?

Kampanya taahhüt süresi 12 aydır. Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 

5.    Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır. İnternet hizmeti için 96 ve yalın internet kullanılması durumunda 96 devre hazırlama ücreti kampanya taahhüt süresi boyunca alınmamaktadır.

 

6.    Kurulum hizmeti alacak mıyım?

Evet. ADSL ve VDSL hizmetler için talep edilmesi halinde kurulum hizmeti verilecektir. Kurulum hizmeti hafta içi mesai saatlerini kapsar ve 120   kurulum ücreti taahhüt süresince alınmaz.  Fiber hizmetlerden yararlanmak istenmesi durumunda 240 tutarındaki kurulum hizmeti ücretsiz verilecektir.

 

7.    Modem hediyesi var mı?

ADSL ve VDSL hizmetlerini kullanan ve modem almak isteyen müşteriler. Modem Kampanyası’ndan faydalanarak peşin 169 , 12 taksitli 15   ya da 24 taksitli 8 ücretlendirme ile modem satın alabilirler. Fiber altyapılarda ücretsiz modem ve altyapıya bağlı olarak ont cihazı verilecektir. Fiber modem ve ont cihazı abonelik sonunda Extranet’e iade edilecektir. Cihazların iade edilmemesi durumunda 250 , modem ve 150 , ont cihaz ücreti fatura edilecektir.

 

8.    Modemim var. Kendi modemimi kullanabilir miyim?

Kendi modeminizin kullanılabilmesi için VDSL paketlerde kullanılacak modemlerin VDSL destekli olması şartı aranmaktadır. Fiber altyapılarda kurulum ile birlikte verilecek modem kullanılmalıdır.

 

9.    Kampanya süresi boyunca tarife değişikliği yapabilir miyim?

Evet. Kampanya kapsamındaki ücretlendirme olarak üst tarifelere sınırsız sayıda geçiş yapabilirsiniz. Düşük tarifelere geçiş yapılmak istenmesi durumunda cayma şartları geçerli olacaktır.

10. Kota dolduktan sonra ücret ödeyecek miyim?

Hayır. İlgili kota limitine ulaşılınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulacaktır.

 

11. Kota dolduktan sonra internet kullanmak istersem ne yapmalıyım?

Kota dolduktan sonra Online İşlem Merkezi (https://online.extranet.com.tr/) ya da Extranet Çağrı Merkezi (0 850 470 0 444) üzerinden ek kota satın alarak, internet kullanımına devam edilebilir.

 

12. Ek kota ücretleri nedir?

Ek Kota

Fiyat

10 GB

10,00

25 GB

15,00

50 GB

20,00

 

13. Seçtiğim tarifenin upload (yükleme) hızı ne olacak?

Tarife

Upload (Yükleme) Hızı

Aylık Upload Kotası

8 Mbps'ye Kadar

800 Kbps

Limitsiz

16 Mbps'ye Kadar

800 Kbps

Limitsiz

24 Mbps'ye Kadar

2 Mbps

Limitsiz

 

14. Kampanya süresi içinde kampanya değişikliği yapabilir miyim?

Böyle bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

15. Diğer servis sağlayıcılarından internetimi taşıyarak bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Evet, yararlanmanız mümkün.

 

16. Faturama damga vergisi yansıtılacak mı?

Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 

17. Hat dondurma yapabilir miyim?

Evet. Hat dondurma aşağıda belirtilen koşullar ile yapılabilir.

§  Hat dondurma yılda 2 kez her bir dondurma süresi 90 günü geçmeyecek şekilde yapılabilir.

§  90 günden az süre ile dondurma yapıldığında, gün sayısına bakılmaksızın 90 günlük süre kullanılmış sayılacaktır.

§  Aynı fatura dönemi içinde tekrar dondurma yapılamayacaktır. Tekrar dondurma yapılması için sonraki fatura döneminin beklenmesi gerekmektedir.

§  Dondurma yapılan gün kadar taahhüt süresi uzayacaktır.

 

 

18. Digiturk nedir?

1999 yılında kurulan Digiturk, dijital televizyon yayıncılığı alanında Türkiye'nin ilk ve lider platformu olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sektörün lider markası olarak büyümeye devam eden Digiturk, bünyesinde yer alan yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle, zengin üye portföyüne ulaştırmakta; zengin çeşitlilikteki içerikleriyle eşsiz bir TV izleme deneyimi sunmaktadır. Türkiye’nin öncü dijital platformu Digiturk, 2016 yılı itibari ile, 5 kıtada 43 ülkede faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük uluslararası yayın kuruluşlarından biri olan beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

19. Ailenin Yıldızı Paketi Nedir?

Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanallarının, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1'in yer aldığı S Sport, Spor Toto1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanallarının, dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş içerikle beIN Gurme, Türkiye'nin ilk yerli belgesel kanalı beIN İZ, yemek ve eğlence temalı beIN Home&Entertainment, bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcomlar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy ve birçok yerli ve yabancı HD kanalın olduğu Digiturk paketidir.  

 

20. Ailenin Yıldızı paketinde hangi kanallar var?

 

Belgesel

beIN İZ HD, Discovery Channel HD, Discovery Showcase HD, Nat Geo Wild HD, History HD, National Geographic HD, ID X HD, Nat Geo People HD, Animal Planet HD, Discovery Science HD, BBC EARTH HD

Çocuk

CBEEBIES HD, Baby TV, Baby First, Nick Jr., BOOMERANG HD, Disney Junior, MinikaGO, TRT Çocuk, Nickelodeon, Nickelodeon HD, Disney XD, Cartoon Network, Disney Channel, Sony Çocuk

Film & Dizi

beIN MOVIES STARS HD, beIN SERIES COMEDY HD, Sony Channel HD

Spor

S SPORT HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, BJK TV HD, Bursaspor TV, FB TV HD, GS TV HD, Extreme Sports, Fox Sports HD, Sports TV HD

Müzik & Yaşam

beIN GURME HD, beIN HOME & ENTERTAINMENT HD, TV5 Monde Europe, MTV Live HD, Mezzo HD, Fashion TV HD, VH1, MTV Hits, MCM Top HD, MTV, BBC HD, BBC Entertainment, E! Entertainment HD, Lifetime, Planet Mutfak, Teve2 HD, Al Quran Al Kareem TV HD, Al Sunnah Al Nabawiyah TV HD, PROSIEBEN, RAI UNO, RTR PLANETA, AL JAZEERA ENGLISH HD, BBC World News HD, BLOOMBERG HD, CNN INTERNATIONAL, EURONEWS, France 24 HD

Ulusal Kanallar

Show TV HD, TRT 1 HD, Kanal D HD, ATV HD, Fox HD, Star TV HD, TV8 HD, 360 HD, TLC, Bloomberg HT HD, A Haber HD, TRT Haber HD, KANAL 7 HD, A2 HD, Teve2 HD, BEYAZ TV HD, Flash TV, Ülke TV HD, 24 HD, NTV HD, CNN TÜRK HD, HABERTURK HD, TGRT Haber, Halk TV, TV 8,5 HD, TRT SPOR HD, DMAX HD, Sports TV HD, A Spor HD, TRT Müzik, TRT World HD, TRT Çocuk, MinikaGO, TRT Belgesel HD, TRT 3 - TRT Spor, TRT AVAZ, TRT DİYANET, TRT Al Arabiya, TRT Kurdi, TRT Okul, TRT TURK, TVNET HD, ALEM FM, Best FM, Baba Radyo, Joy FM, Joy Türk FM, Kral FM, Kral Pop Radyo, Masal Radyo, Metro FM, Radio Slow Time, Radyo Viva, Show Radyo, Slow Türk, Süper FM, TRT FM, TRT Nağme, TRT RADYO3, TRT Türkü, Virgin Radio, Radyo 7

21. Dizi paketi nedir?

Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölümün, Türkçe dublaj/Orijinal dil, Türkçe/İngilizce altyazı ve betimleme seçenekleri ile tamamı HD kalitesinde yayınlarını içeren kanalların olduğu Digiturk ek servisidir. 

 

22. Dizi paketinde hangi kanallar var?

beIN SERIES VICE HD, beIN SERIES SCI-FI HD, beIN SERIES DRAMA HD,

beIN SERIES COMEDY HD

 

23. Spor yayınlarını izleyebilir miyim?

Digiturk aboneliğinizi başlattıktan sonra ilk 1 ay boyunca Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. 1 ayın sonunda Ailenin Yıldızı paketinde olan İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve daha birçok spor içeriğinin yer aldığı S Sports ve TFF 1.lig maçlarını, tüm spor haberlerini yayınlayan beIN SPORTS HABER HD kanalını ve beIN SPORTS HD 1 (Lig TV) kanalında canlı maçlar dışında tüm programları izleyebilirsiniz. İstediğiniz takdirde 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri hizmetlerini arayarak, Super Toto 1. Lig maçlarını da içeren Sporun Yıldızı paketine uygun fiyatlar ile geçiş yapabilirsiniz.

 

24. Digiturk kampanyasından nasıl faydalanacağım?

Kampanyadan faydalanmanız için internet hizmetiniz aktif olduktan sonra, Digiturk promosyon kodu ilettiğiniz adrese kargo aracılığıyla ücretsiz olarak gönderilecektir.

 

25. Kargo bana ulaşamadığı için promosyon kodu geri iade gitmiş. Ne yapmalıyım?

Size ulaşılamaması sebebi ile ulaştırılamayan promosyon kodları yeniden gönderilir. Fakat ikinci gönderimlerin kargo ücreti müşteriye aittir.

 

 

26. Promosyon kodunu kargodan teslim aldım ancak almaktan vazgeçtim. İade edebilir miyim?

Promosyon kodları iade alınmamaktadır.

 

27. Promosyon kodunu teslim aldım. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmalıyım?

0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayıp, promosyon kodunu ileterek Digiturk aboneliğinizi başlatıp kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

28. Promosyon kodunun son kullanım tarihi var mı?

Evet. Promosyon kodları 31.03.2019 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan promosyon kodları geçersiz olacaktır.

 

29. Digiturk ile ayrı sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Evet. Digiturk aboneliği ayrıca yapılacaktır.

 

30. Teslim aldığım promosyon kodunu kaybettim ya da son kullanma tarihinden önce kullanmadım. Extranet’ten aldığım internet kampanyasını iptal edebilir miyim?

Promosyon kodunu kullanmamanız ya da kaybetmeniz durumunda Extranet ile yaptığınız sözleşme ve taahhüt devam edecektir. Kampanyadan çıkmak istemeniz durumunda kampanya cayma şartları geçerli olacaktır.

 

31. Digiturk yayınlarını izlemek için cihaza ihtiyacım var mı?

Evet. Digiturk kanallarını izlemek için Digiturk uydu alıcısına ve 80’lik-90’lık çanak antene ihtiyaç vardır. Digiturk aboneliğinizi başlattığınızda uydu alıcısı Digiturk tarafından sağlanacaktır. Uydu alıcısı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. Çanak anteninizin olmaması durumunda 95 karşılığında Digiturk tarafından temin edilecektir.

 

32. Digiturk kurulumu için ücret ödeyecek miyim?

Aktivasyon ve kurulum ücretsizdir. Kurulum hizmetine 20 metre kablo dâhildir. 20 metre kablo dışında 1 /mt ücret gelen teknik servise ödenir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli 0,50 /KM gelen teknik servise ödenir.

 

 

33. Digiturk aboneliği taahhütlümü?

Evet. Digiturk aboneliği yaptırmanız için Digiturk’e 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir.

 

34. Promosyon kodu ile aldığım Ailenin Yıldızı + Dizi paketine ücret ödeyecek miyim?

Kampanya kapsamında Ailenin Yıldızı + Dizi paketi 12 ay boyunca ücretsiz verilecektir. 12 ayın sonunda güncel Digiturk kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

 

35. Digiturk ’ten ayrı fatura gelecek mi?

Evet. 12 ay boyunca Ailenin Yıldızı + Dizi paketi ücretlendirilmeyecektir. Digiturk ’un diğer hizmetlerinden kullanılması durumunda, hizmetin ücreti Digiturk faturanıza yansıtılacaktır.

 

36.  12 aylık ücretsiz kullanım sonrası Digiturk aboneliğim sonlanacak mı?

Aboneliğiniz otomatik sonlanmayacaktır. 12 ay sonunda dilerseniz güncel Digiturk kampanyalarından yararlanabilir, dilerseniz 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden abonelik iptalinizi talep edebilirsiniz.

 

37. 12 aydan önce Digiturk aboneliğimi sonlandırmak istersem cayma bedeli ödeyecek miyim?

12 aydan önce Digiturk aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda Ailenin Yıldızı + Dizi paketinden cayma bedeli ödemezsiniz. Digiturk sözleşmesinde yer alan kurulum + aktivasyon ve diğer cayma şartları geçerli olacaktır.

 

38. Kampanya taahhüt süresinden önce iptal edersem ödeyeceğim cayma bedeli tutarları nedir?

-       Kampanyalı internet tarifesinden yararlanılıyorsa, ilgili tarifenin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar her bir fatura döneminde sağlanan aylık indirim tutarının toplamı ile kalan taahhüt süresi boyunca ödenmesi gereken aylık kampanya fiyatı toplamının karşılaştırılması ile hesaplanan düşük bedel ve tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 96 tutarındaki internet aktivasyon ücreti ve şayet bina girişinden sonrasına dair mesai saatleri içinde bir kurulum (daire içi kurulum dâhil) hizmeti alınmış ve kampanya kapsamında kurulum ücreti alınmadı ise tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 120 tutarındaki kurulum ücreti veya şayet fiber hizmetlerde bina girişinden sonrasına dair bir kurulum (daire içi kurulum dâhil) hizmeti alınmış ve kampanya kapsamında kurulum ücreti alınmadı ise tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 240 tutarındaki kurulum ücreti ve tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 444 olan Digiturk Ailenin Yıldızı + Dizi paketi promosyon şifresi,

-       Kampanyalı yalın internet tarifesinden yararlanılıyorsa, ilgili tarifenin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar her bir fatura döneminde sağlanan aylık indirim tutarının toplamı ile kalan taahhüt süresi boyunca ödenmesi gereken aylık kampanya fiyatı toplamının karşılaştırılması ile hesaplanan düşük bedel ve tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 96 tutarındaki internet aktivasyon ücreti ve tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 96 tutarındaki yalın internet devre hazırlama ücreti ve şayet bina girişinden sonrasına dair mesai saatleri içinde bir kurulum (daire içi kurulum dâhil) hizmeti alınmış ve kampanya kapsamında kurulum ücreti alınmadı ise tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 120 tutarındaki kurulum ücreti veya şayet fiber hizmetlerde bina girişinden sonrasına dair bir kurulum (daire içi kurulum dâhil) hizmeti alınmış ve kampanya kapsamında kurulum ücreti alınmadı ise tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 240 tutarındaki kurulum ücreti ve tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 444 olan Digiturk Ailenin Yıldızı + Dizi paketi promosyon şifresi fatura edilecektir.

 

39. Kampanya kapsamında sunulan paketler ve ücret detayları nedir?

Hizmet

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Aylık Kampanyasız Tarife Fiyatı

Kampanya Fiyatı

Aylık İndirim Tutarı

Taahhüt Süresi

ADSL

8 Mbps'ye Kadar

100 GB

   189,90

   84,90

   105,00

12 Ay

ADSL

16 Mbps'ye Kadar

100 GB

   199,90

   84,90

   115,00

12 Ay

VDSL

24 Mbps'ye Kadar

100 GB

   209,90

   84,90

   125,00

12 Ay

Fiber

24 Mbps'ye Kadar

100 GB

   209,90

   84,90

   125,00

12 Ay

Yalın ADSL

8 Mbps'ye Kadar

100 GB

   207,90

    96,90

   111,00

12 Ay

Yalın ADSL

16 Mbps'ye Kadar

100 GB

   217,90

    96,90

   121,00

12 Ay

Yalın VDSL

24 Mbps'ye Kadar

100 GB

   227,90

    96,90

   131,00

12 Ay

Yalın Fiber

24 Mbps'ye Kadar

100 GB

   227,90

    96,90

   131,00

12 Ay