Extranet, Filbox ile yapmış olduğu işbirliği kapsamında, Extranet’e yeni abone olacak olan müşterilerine “TV’li Extra Eko 8”, “TV’li Extra Eko 16” ve “İnternetsiz ve TV’siz Ev Kalmasın” paketlerini sunuyor. Müşteriler kampanya kapsamındaki paketlere üye olarak hem Extranet’in sıra dışı internet deneyimi yaşayabilecek hem de Filbox‘a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebilecek. Extranet paketlerine ek olarak Filbox Uydu Alıcı’na sahip olacak Extranet müşterileri, ödüllü filmler, popüler diziler, belgesellerin yanı sıra spor, çocuk, eğlence ve eğitim temalarındaki Filbox kanallarına abonelik süresi boyunca sahip olabiliyor.

Filbox kampanyasına dâhil olan Extranet paketleri ve kampanya detayları hakkında bilgilere ulaşmak için Extranet Noktalarını ziyaret edebilir, bilgi@extranet.com.tr adresine e-posta gönderebilir, www.extranet.com.tr‘yi inceleyebilir veya 0850 470 0 444 nolu Extranet Müşteri Hizmetleri Servisi’ni arayabilirsiniz.

EXTRANET İZMİR ENTERNASYONEL FUARI’NDA (İEF)

Başta Ege Bölgesi’nde olmak üzere Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal anlamda ses, internet ve katma değerli hizmetler sunan, internet servis sağlayıcısı Extranet, 18-27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan İEF’de bu yıl da yerini alıyor.

2015 yılında bilişim dünyasına adım atan Extranet, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 60’a yakın yüz yüze müşteri çözüm noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın tek bir vatandaşın bile internet erişiminden mahrum kalmaması için başlattığı "İnternetsiz Ev Kalmasın" seferberliğine destek vererek internetle tanışamamış vatandaşlara yönelik hesaplı internet paketlerini sunmak üzere İEF’de İzmirli ziyaretçileri bekliyor.

İEF’de Extranet standını ziyaret edecek İzmirliler, Öğrenci Paketleri, Süper Fiber ve İnternetsiz Ev Kalmasın gibi sıra dışı kampanyalar ve hizmetler hakkında bilgi alarak, Extranet avantajlarından faydalanabilecekler.

Extranet hakkında detaylı bilgi için; Extranet Noktaları’nı ziyaret edebilir, bilgi@extranet.com.tr adresine e-posta gönderebilir, www.extranet.com.tr‘yi inceleyebilir veya 0850 470 0 444 no.lu Extranet Müşteri Hizmetleri Servisi’ni arayabilirsiniz.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

 

Extranet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 EXTRANET İLE İNTERNETSİZ EV KALMASIN

 

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın tek bir vatandaşın bile internet erişiminden mahrum kalmaması için başlattığı "İnternetsiz Ev Kalmasın" seferberliğine Extranet’ ten büyük destek! 

Türkiye’nin dijital dönüşümü adına bir milat olması beklenen bu seferberliğin, internet hizmetinden yararlanamamış haneleri internet ile buluşturması hedeflemektedir. Bakanlığın çizdiği bu vizyona hizmet etmek üzere, Extranet internetle tanışamamış vatandaşlara yönelik hesaplı internet paketleri sunmak için kampanya bir başlattı.

Extranet ’in 24 ay boyunca değişmeyen avantajlı fiyatlarla sunacağı paketlerin fiyatı; 4 Mbps 20 GB AKN Limitsiz Paket 9,90 TL ve 4 Mbps 20 GB AKN Limitsiz Paketi 24.90 TL olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin adresinde daha önce internet tanımlanmamış olmalıdır veya internet hattının iptalinden en az 3 ay geçmiş olmalıdır.

Detaylı bilgi için; Extranet Noktaları’nı ziyaret edebilir, bilgi@extranet.com.tr adresine e-posta gönderebilir, www.extranet.com.tr‘yi inceleyebilir veya 0850 470 0 444 no.lu Extranet Müşteri Hizmetleri Servisi’ni arayabilirsiniz. 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Extranet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 

EXTRANET SIRA DIŞI İNTERNETİNİ FİLBOX'IN EĞLENCELİ DÜNYASIYLA SUNUYOR!

 

Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal anlamda ses, internet ve katma değerli hizmetler sunan Extranet, dijital uydu platformu Filbox ile işbirliğine imza attı.

İşbirliği kapsamında Extranet’ in sıra dışı interneti ve Filbox’ın zengin içerikli eğlenceli dünyası cazip fiyat avantajıyla, müşteri tercihine göre Extranet faturasına 14 ay veya 24 ay boyunca yansıtılarak sunuluyor. Müşteriler, kullanım süresi boyunca, Filbox ‘a özel HD kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izleyebilecek. Extranet paketlerine ek olarak Filbox ürünü alacak Extranet müşterileri, ödüllü filmlerden popüler dizilere, belgeselden spora, çocuktan eğlenceye ve eğitime tüm Filbox kanallarına kullanım süresi boyunca sahip olabiliyor.

Filbox kampanyasından alınacak 14 ay içerikli yayın hizmeti; 24 ay boyunca Cam Modül için 5 TL veya HD Uydu Alıcısı için 8,75 TL tutarındaki bedel Extranet faturasına ek olarak yansıtılacak. Filbox kampanyasında tercih edilecek 24 ay içerikli yayın hizmeti ise 24 ay boyunca Cam Modül için 9 TL veya HD Uydu alıcısı için 13,75 TL tutarındaki bedel Extranet faturasına ek olarak yansıtılacak. Müşteriler, Cam Modülü veya HD Uydu Alıcısını televizyonlarının özelliğine göre tercih edebilecekler.

Filbox yayınlarını izleyebilmek için Türksat uydusuna bakan bir çanak antene sahip olmak yeterli olacaktır. Filbox’ın kolay kurulumu ve aktivasyonu ile istenilen yerde izleme fırsatı sunuluyor, üstelik cihaz mülkiyeti de müşterinin olacak. Tercihe göre alınacak Filbox Uydu Alıcı veya Cam Modül, Türksat izdüşümünde bulunan her hanede bireysel amaçlı kullanılabilecek. Ürün, Extranet tarafından kargo ile müşterilerin adresine gönderilecek. Ürün, yeni Extranet müşterilerine, internet ve ses hattı aktif olduktan sonra gönderilecek. Müşteriler, Filbox kampanyasına dâhil olan Extranet paketleri hakkında ve kampanya detayları hakkında bilgilere ulaşmak için Extranet Noktalarını ziyaret edebilir, bilgi@extranet.com.tr adresine e-posta gönderebilir, www.extranet.com.tr‘yi inceleyebilir veya 0850 470 0 444 no.lu Extranet Müşteri Hizmetleri Servisi’ni arayabilirler.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Extranet İletişim Hizmetleri A.Ş